הנחיית הורים מותאמת למשפחות קשב וריכוז

מי שיש לו משפחה בהפרעת קשב (ADHD, ADD)  יודע, שהכלים הרגילים, שעובדים כל כך יפה ובקלות עם הילדים האחרים, לא תמיד נכונים עבור הילד עם הפרעות הקשב והריכוז. למען האמת, הנחיה הורית רגילה יכולה אפילו להזיק במקרים מסוימים.

בסדרת פגישות המותאמת למשפחה שלכם, אני אדריך אתכם על התמודדות נכונה להורים עם ילדים עם הפרעות קשב וריכוז כך שתלמדו איך הכי נכון לבצע הצבת גבולות לילדים, איך להיות המאמנים של שלהם ולאפשר להם להתפתח ולהיות בוגרים בעלי ערך עצמי, בטוחים בעצמם ועצמאיים. כדי שיוכלו לממש את הפוטנציאל האדיר הטמון בהם וילמדו להשתמש בהפרעת הקשב לתועלתם.

בכדי לעשות זאת, אני לומדת את התמהיל המיוחד של הפרעת הקשב של הילד הייחודי שלכם. מה נכון לו ולכם. איפה להתעקש ואיפה להכיל. מה לבקש ממנו ומה להעניק לו. חשוב לי לתת לכם כלים שיעזרו לו לבנות את הערך העצמי שלו. לדעת שהוא יכול להתפתח ולמנף את הפרעת הקשב שלו להמשך חייו. אני מלווה אתכם כדי לדאוג לכך שהיחסים בינכם יהיו רגועים ונכונים, ומגיעה לפי בקשת ההורים גם לפגישות בבית הספר עם המורה והיועצת כדי לוודא שהם ניגשים נכון לילד ומבינים מה הוא צריך כדי להגיע בשמחה לבית הספר, לשתף פעולה ולהינות מיום לימודים. זה נותן כלים לצוות ומפחית את הטלפונים להורים. במקרה הצורך אני מעבירה הדרכה לצוות המורים. כאשר הטיפול נעשה בכמה שיותר ערוצים הילד  יוכל לפרוח וכך גם היחסים בינכם והאווירה בבית ובבית הספר.

מזמינה אותך לקבל כלים המותאמים למשפחה שלך